Praktyczny kurs fotografii

Wydawnictwo: Kluszczyński
83-7447-037-2
Kurs fotografii, Nikon, Canon
poradniki

Praktyczny kurs fotografii przeznaczony jest zarówno dla tych, którzy swoją przygodę z nią dopiero rozpoczynają, jak również tych, którzy wykonali już setki zdjęć. Ci pierwsi dowiedzą się, jak w najszybszy sposób osiągnąć biegłość opartą na znajomości podstawowych zasad warsztatu. Drudzy odkryją być może przyczynę rozczarowań, jakie zdarza się im przeżywać, kiedy odłożywszy aparat, oglądają rezultaty swojej pracy. Autor, posługując się zrozumiałym językiem, prowadzi Czytelnika przez kolejne rozdziały, opisując zagadnienia związane z wyborem i obsługą sprzętu fotograficznego, informując o tajnikach technologii cyfrowej czy zasadach kompozycji.

weel | 2015-10-06
Draco | 2014-08-20