Twój umysł stać na więcej

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

We współczesnym rozpędzonym świecie zdobywanie wiedzy stało się sposobem zyskiwania przewagi nad konkurencją. Czy jednak zdajemy sobie sprawę, jak funkcjonuje nasz mózg? Czy jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać jego możliwości, aby wydajniej pracować i odnosić sukcesy? Czy potrafimy stosować w praktyce nabyte umiejętności? Autor, czerpiąc z badań prowadzonych w wielu dziedzinach od neurologii po psychologię, od teorii motywacji po metody szybkiego uczenia się przekłada to, co wiemy o funkcjonowaniu mózgu, na interesujące spostrzeżenia dotyczące życia zawodowego. Pokazuje, jak odpowiednia motywacja, nastawienie emocjonalne i znajomość siebie jako ucznia mogą sprawić, że będziemy się uczyć szybciej i skuteczniej, a co za tym idzie mądrzej pracować i zarządzać ludźmi. Książka ta uświadamiania nam, jakie drzemią w was możliwości i jak je wyzwolić.

axa99999 | 2014-07-26

Dobra książka, uświadamia wiele istotnych rzeczy na temat naszego umysłu. Polecam.

Outcast | 2016-09-05
Na półkach: Przeczytane, Psychologia