Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Piękny Umysł
978-83-925525-0-5
Mongolia, podróż
Matacz

Książka autorstwa Jacka Sypniewskiego jest zapisem jego wyprawy do Mongolii, razem z autorem "uczestniczymy" w przygotowaniach do wyjazdu, poznajemy przygody jakie spotkały bohatera opowieści w tym azjatyckim kraju. Porządek relacji sprawia, że książka staje się podróżą w wyobraźni do opisywanych niezwykłych osób i zakątków, w których mieszkają. Napisany przystępnie i ciekawie pamiętnik z wyprawy, będzie szczególnie interesujący i pouczający dla tych którzy chcą pójść śladami autora, a także dla wszystkich kochających podróże. Czytelnicy znajdą tu również wiele uwag dotyczących historii i etnografii kraju, wplecionych w tekst pamiętnika.

źródło opisu: Piękny Umysł, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie