Owady uszkadzające drewno

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
flora i fauna

W opracowaniu omówiono przede wszystkim owady występujące w Polsce i na obszarach sąsiadujących z naszym krajem, a także uwzględniono zagadnienia bezpośrednio związane z praktyką ochrony drewna. Podręcznik jest przeznaczony nie tylko dla studentów wydziałów leśnych, technologii drewna i przyrodniczych szkól wyższych, uczniów techników leśnych, ale także dla szerokiego kręgu odbiorców, a mianowicie pracowników terenowej służby ochrony lasu, kwarantanny roślin i ochrony drewna w fabrykach przemysłu drzewnego, pracowników zieleni miejskiej oraz użytkowników drewnianych domów i starych zabytkowych mebli.

książek: 2029
Bonnemort | 2015-11-30