Książka o fotografowaniu dzieci

978-83-240-0991-6
fotografia, fotografie dzieci
hobby
Monika

Czy wszystkie niemowlęta muszą wyglądać tak samo? Jak uchwycić w kadrze małego łobuziaka? Co utrudnia fotografowanie małych dzieci? Dlaczego powinniśmy klękać przed swoimi dziećmi? Nie było jeszcze książki poświęconej wyłącznie fotografowaniu dzieci. Już jest. Wiedza i erudycja autora połączone z osobistymi doświadczeniami tworzą poradnik, który będzie wspaniałym wprowadzeniem w świat...

Nie było jeszcze książki poświęconej wyłącznie fotografowaniu dzieci. Już jest.

Wiedza i erudycja autora połączone z osobistymi doświadczeniami tworzą poradnik, który będzie wspaniałym wprowadzeniem w świat fotografii. Ponad 200 zdjęć tworzy wyjątkowy album rodzinny - wzór, który ma ośmielić i zachęcić czytelników do robienia pięknych fotografii własnych dzieci.

Wszystkie fotografie opatrzone są komentarzami: jedne mają ułatwić fotografowanie, a inne przestrzec przed błędami. Zadowolą zarówno tych, którzy poszukują porad technicznych, jak i wszystkich interesujących się sztuką kompozycji oraz fotografią artystyczną.

Czytając tę książkę, poczujesz otwierające się przed tobą nowe możliwości - uwiedzie cię sztuka fotografii - i o to autorowi chodzi. Dzięki niej odkryjesz możliwości drzemiące w twoim aparacie i uwiecznisz najpiękniejsze chwile z życia swojego dziecka.

źródło opisu: Wydawnictwo Znak

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,2119,tytu...»