Książka o fotografowaniu

Andrzej A. Mroczek Wydawnictwo: Elew poradniki
Elew
poradniki
2009-01-01

Bardzo dobra, choć momentami skomplikowana.

Po trzecie (rozszerzone) wydanie Książki o fotografowaniu Andrzeja A. Mroczka sięgnąłem ot tak sobie. Nagle poczułem potrzebę jej przeczytania, która przyszła znikąd i bez wyraźnej przyczyny. Nie czytałem żadnej recenzji, nie miałem w ręku poprzedniej edycji, nie wiedziałem nawet do kogo ta publikacja jest adresowana. Do amatora czy profesjonalisty, początkującego czy...

• Fotografia
  • Fotografia
  • Chcę w prezencie
  • Papier
  • Poszukiwane
  • Przeczytane 2014
  • Fotografia/Albumy
więcej mniej

Andrzej A. Mroczek Książka o fotografowaniu. Wydanie III rozszerzone Zobacz więcej