Książka o fotografowaniu

Elew
2009-01-01
2009-01-01

więcej Więcej

Bardzo dobra, choć momentami skomplikowana.

Po trzecie (rozszerzone) wydanie Książki o fotografowaniu Andrzeja A. Mroczka sięgnąłem ot tak sobie. Nagle poczułem potrzebę jej przeczytania, która przyszła znikąd i bez wyraźnej przyczyny. Nie czytałem żadnej recenzji, nie miałem w ręku poprzedniej edycji, nie wiedziałem nawet do kogo ta publikacja jest adresowana. Do amatora czy profesjonalisty, początkującego czy...

• Fotografia
  • Fotografia
  • Chcę w prezencie
  • Ebook
  • Fotografia/Grafika
  • Nieprzeczytane posiadane

Andrzej A. Mroczek Książka o fotografowaniu. Wydanie III rozszerzone Zobacz więcej