Piekielni.pl. Ludzie z piekła rodem

Wydawnictwo: Vesper
piekielni
satyra
Dominik

Człowiek pogryzł psa. Lekarz zaszył nożyczki w brzuchu pacjenta. Komputer zapadł na nieuleczalną chorobę, a oddany do warsztatu samochód po naprawie przestał działać... To tylko nieliczne absurdy codzienności, z którymi zwyczajowo stykamy się w sklepie, w podróży, na ulicy, wszędzie! Te wszystkie zebrane historie miały miejsce naprawdę! Ten się śmieje, kto się śmieje z cudzego nieszczęścia.

źródło okładki: Vesper

Agata | 2014-11-18
Na półkach: Wymienię/ Sprzedam

Na wywołanie uśmiechu na twarzy pozycja idealna. ;)

Lena | 2015-08-30
Na półkach: Posiadam

Świetny zbiór historii ludzi którz pokazują głupotę ludzką , złośliwość i stosunek miedzy ludzmi. Książke czyta się bardzo szybko bo też jest napisana prostym językiem . Polecam :)

Megsss | 2013-08-20
Przeczytana: 16 sierpnia 2013

Zbitek zabawnych opowiastek z życia wziętych na temat jak to sobie ludzie potrafią nawzajem utrudnić i uprzykrzyć życie. Przyjemna, niezobowiązująca, lekka lektura.

suchy1713 | 2015-04-25
Przeczytana: 22 kwietnia 2015

Zabijacz czasu, przeczytane w jeden dzien. Niektore historyjki smieszne, inne nie. Dla tych, ktorzy chca ponabijac sie z gatunku ludzkiego - fajna pozycja.

Webbie | 2013-05-18
Na półkach: Głupotki

Książka idealna dla osób, które lubią coś "posiadać" - w końcu wszystkie te historyjki i anegdotki dostępne są za darmo na stronie. Tutaj zostały wybrane te najmniej kontrowersyjne, które w głównej mierze mają za zadanie śmieszyć.

Dominik | 2012-03-09
Przeczytana: 09 marca 2012

Książka ta jest zbiorem najlepszych historii opisanych na Piekielni.pl.
Mimo iż stali bywalcy tej strony znają zapewne większość z tych historii to książka bardzo wciąga.

aplerr | 2017-10-15
Na półkach: 2017