Piekielni.pl. Ludzie z piekła rodem

Vesper
2011-10-19
2011-10-19
piekielni

Okładka książki Dla Ciebie. Wiersze miłosne polskich poetów Adam Asnyk, Krzysztof Kamil Baczyński, Stanisław Grochowiak, Bolesław Leśmian, Juliusz Słowacki, Julian Tuwim, Kazimierz Wierzyński
Dla Ciebie. Wi... Adam Asnyk, Krzyszt...
Okładka książki Nowa Polska. Przewodnik dla Polaków Rafał Madajczak, Andrzej Milewski, Mikołaj Wurdulak
Nowa Polska. P... Rafał Madajczak, An...
Okładka książki Latający Cyrk Monty Pythona - tylko słowa. Tom 2 Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin
Latający Cyrk ... Graham Chapman, Joh...

Świetny zbiór historii ludzi którz pokazują głupotę ludzką , złośliwość i stosunek miedzy ludzmi. Książke czyta się bardzo szybko bo też jest napisana prostym językiem . Polecam :)

Zabijacz czasu, przeczytane w jeden dzien. Niektore historyjki smieszne, inne nie. Dla tych, ktorzy chca ponabijac sie z gatunku ludzkiego - fajna pozycja.

Na wywołanie uśmiechu na twarzy pozycja idealna. ;)

Na wywołanie uśmiechu na twarzy pozycja idealna. ;)

Zbitek zabawnych opowiastek z życia wziętych na temat jak to sobie ludzie potrafią nawzajem utrudnić i uprzykrzyć życie. Przyjemna, niezobowiązująca, lekka lektura.

Książka idealna dla osób, które lubią coś "posiadać" - w końcu wszystkie te historyjki i anegdotki dostępne są za darmo na stronie. Tutaj zostały wybrane te najmniej kontrowersyjne, które w głównej mierze mają za zadanie śmieszyć.

Książka ta jest zbiorem najlepszych historii opisanych na Piekielni.pl.
Mimo iż stali bywalcy tej strony znają zapewne większość z tych historii to książka bardzo wciąga.

Książka ta jest zbiorem najlepszych historii opisanych na Piekielni.pl.

• 2017
  • Czekają cierpliwie