Skuteczne realizowanie projektów

Wydawnictwo: BC Edukacja
poradniki

Niniejsza książka jest adresowana przede wszystkim do osób, które przechodzą ze zwykłej hierarchii liniowej do projektu oraz przejmują za niego odpowiedzialność. Nie ma znaczenia, czy jest to ich pierwsze zadanie, w którym dowodzą jakąś grupą, czy dwudzieste. z poradnika mogą korzystać pracownicy, kadry kierownicze organizacji i przedsiębiorstw oraz szkoleniowcy, doradcy i coache, którzy chcą mądrze i efektywnie planować projekty oraz skutecznie je realizować, a także ci, którzy w jakimkolwiek s

Piotr | 2013-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2013