Odkryj w sobie siłę

The roaud to power
978-83-7746-028-3
psychologia, siła psychiczna
olguska

Jesteśmy naszymi myślami. Stajemy się tym, w co wierzymy. Rzeczywistość jest taka, jak ją opisujemy. Nasze życie jest takie, jakim je widzimy. Możemy je zmienić, zmieniając nasz sposób myślenia. Tematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu. Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś. Cytując Barbarę Berger:...

Tematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu. Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś. Cytując Barbarę Berger: „Twoje myśli i słowa mają ogromną moc. Dzięki nim możesz całkowicie zmienić swoje życie. Tylko ty masz całkowitą kontrolę nad tym, co myślisz i mówisz. Jesteś jedynym władcą swojego umysłu. Ta władza to potęga”.
Ale jak wykorzystać tę potęgę w praktyce? Barbara Berber udowadnia, że jest to łatwiejsze, niż mógłbyś przypuszczać. Podaje proste, praktyczne rozwiązania, dzięki którym każdy może zmienić sposób myślenia i w rezultacie wpłynąć na swoje życie.
Bez względu na to, czy chodzi o twoje zdrowie, rodzinę, sytuację finansową, związek, pracę czy hobby, ta książka pozwoli ci dokonać zmiany na lepsze. Szybko, łatwo i skutecznie.

Ta mała książeczka da ci siłę, wiedzę i motywację do osiągnięcia życiowego sukcesu. Co za wspaniały dar!
– Neale Donald Walsch, autor książki Rozmowy z Bogiem i Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko

Niesamowita książka... Nieważne, w którym miejscu zaczniesz czytać – każdy jej rozdział jest w stanie zmienić twoje życie.
– Magazyn Magical Blend

źródło opisu: http://www.laurum.pl/b670-odkryj-w-sobie-sile.htm

źródło okładki: http://www.laurum.pl/b670-odkryj-w-sobie-sile.htm

Mariola | 2015-01-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Polecane, 2015

Książka po prostu cudowna!

Opowiada o miłości, myślach pozytywnych i negatywnych, afirmacjach, kontakcie z przyrodą, tak istotnym w naszym życiu ruchu i wielu innych.
Mi otworzyła oczy na świat, pomogła mi zrozumieć i docenić otaczają mnie rzeczywistość. Wrócę na pewno do lektury i to nie raz, nie dwa...

Serdecznie polecam!
Jeśli nie trafi do Ciebie tak jak do mnie, to na pewno nie zaszkodzi!

kwiatek29 | 2012-03-18

Przeczytałam w zeszłym roku.Nic specjalnego,książka jakich wiele.

Kamila | 2016-06-17
Na półkach: Przeczytane, Z Biblioteki
Przeczytana: 14 czerwca 2016

Jeśli ktoś czytał Potęge Podświadomości lub róże tego typu książki motywacyjne to bardzo się nie zaskoczy. Mimo wszystko książka ma dobrą energię i jest bardzo pozytywna. Podoba mi się fragment o przytulaniu drzew i odpoczynku na łonie natury. Lekka, szybka i przyjemna. Bardzo buduje do działania i daje pozywnego kopa...

| 2016-03-21

Może nie jest rewolucyjna. Może nie odkrywa Azji w Ameryce. Może nie zmienia świata. Mnie zmienia. Przypomina o rzeczach i sprawach najprostszych, o których zapominam w pędzie, w zapętlonych emocjach, w niemądrych słowach. Wracam do tej książki, kiedy mi źle i smutno. Pociesza. Lubię ten tekst, naprawdę.

wera43 | 2015-11-29

Czytam ją często. Dzięki niej nauczyłam się być bardziej pozytywnym człowiekiem, wyciszać się i ogólnie jestem teraz spokojniejsza. Być może to oczywistości ale dla kogoś z takim nastawieniem do życia jakie ja miałam i wieczną depresją - jest jak święta księga. : P

biankas | 2016-09-01
Przeczytana: sierpień 2016

Książka napisana w sposób przystępny i konkretny. Autorka przedstawia afirmacje i metody jakie również sama stosuje (np.sporządzanie list, medytacje) Wg mnie dzięki tej prostocie jest warta przeczytania i korzystania z rad w niej wskazanych. Ja na pewno będę do niej często wracać.

Lucyna | 2016-03-20
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2016
Przeczytana: 20 marca 2016

To najniżej oceniona przeze mnie książka. Od pewnego czasu postanowiłam sobie, że jeśli jakaś książka mnie nie zainteresuje to po prostu przestaję ją czytać, a tutaj z każdą stroną coraz bardziej otwierałam oczy i zastanawiałam się 'po co ja to w ogóle czytam?' i tak dotarłam do końca. Były momenty całkiem ok, pozytywne nastawienie, wdzięczność, miłość, ale mam wrażenie, że połowa książki to cytaty, a niekiedy czułam jakbym czytałam broszurę jakiejś sekty... I jeszcze te 'konkrety': powtarzaj afirmacje 15 razy, a co jeśli powtórzę 17 lub 12? zadziała za bardzo czy wcale? Albo technika przytulania, w której należy pamiętać jak ważne jest lekkie przekrzywienie głowy. Jakoś to do mnie nie trafia.

Dosia | 2015-05-09
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone, 2015
Przeczytana: 09 maja 2015

Zaczynając książkę "Odkryj w sobie siłę" byłam zachwycona. Całą I księgę przeczytałam z dużym zainteresowaniem - jednak kiedy przeszłam do czytania II księgi, zaczęłam się nudzić. Zaczęłam się również nie zgadzać z pewnymi słowami autorki, co wcześniej mi się nie zdarzyło. Jednak książkę polecam, bo potrafi podnieść na duchu, przynajmniej w pierwszej części.

Brzydal | 2015-01-01
Przeczytana: 31 grudnia 2014

Książka jak dla mnie trochę zbyt nawiedzona, ale ma zdecydowanie pozytywne przesłanie. Każdy z nas kształtuje swoją rzeczywistość i jest panem swojego losu. Jedyne co możemy zmienić na tym świecie to my sami i nasze nastawienie. Zmieniając swoje postrzeganie świata czynimy go lepszym dla siebie i innych. Za tą pozytywną energię - 6-ta gwiazdka (mimo różnych "kosmicznych" małych i większych bzdur) :)

klawishka | 2014-03-02
Przeczytana: 20 lutego 2014

eh... najgorsza książka jaką kiedykolwiek miałam w ręku... mnóstwo utartych sloganów i nic odkrywczego... kolejna typu wanna be Dale Carnegir...