Plan na długie życie

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Mamy tyle lat, na ile się czujemy. Kto pragnie wkroczyć w drugą połowę swego życia w pełni zdrowia i w doskonałej kondycji, sam a i odpowiednio wcześnie a musi o to zadbać. Stres, ciągły pośpiech, brak ruchu, nadmiar używek i fast foodu, zbyt mało owoców i warzyw a tak wygląda codzienność wielu z nas. Jest rzeczą oczywistą, że nieodpowiedni styl życia wpływa zgubnie zarówno na ciało, jak i na intelekt. Stopniowa zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń pomoże nam cieszyć się długim życiem w zdrowi

wymazana | 2012-04-20
Na półkach: Przeczytane, Poradniki