Koniec maskarady

Tłumaczenie: Lechosław Polak
Wydawnictwo: Da Capo
Regency Masquerade
Natalie

Po czterech latach poszukiwań Moira Trevithick trafia na ślad oszusta, który pozbawił ją i jej brata rodzinnego majątku. Podając się za bogatą wdowę ze Szkocji, dziewczyna zjawia się w wiejskiej gospodzie, by zastawić na niego sidła. Niestety, misternie przygotowany plan komplikuje się, gdy na scenę wkraczają inne osoby, które najwyraźniej również zagięły parol na majora Stanby'ego, bo pod takim nazwiskiem występuje teraz wróg Moiry. Największym problemem dla "młodej wdowy" okazuje się niejaki Hartly, który nie dość, że miesza jej szyki, to jest stanowczo za przystojny

źródło opisu: biblionetka.pl

źródło okładki: google

zabielka | 2015-02-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 25 lutego 2015

Polecam serdecznie, Jak to romans jest może i przewidywalna jednak nie ma co narzekać. :) Tak mi się przynajmniej wydaje :) główni bohaterzy całkiem przyzwoicie przedstawieni. Jak na książkę która nie należy do wielkich tomiszczy dzieje się w niej nie mało. Polecam więc i pozdrawiam serdecznie. :)

Ewa | 2017-05-03
Vinga | 2016-11-21