Nie ta siostra

The Savage Lord Griffin
literatura obyczajowa, romans
Marta Kicana
plotki romanse narzeczona skandal miłość

Największym minusem tej książki są główni bohaterowie. Ona: zakochana w narzeczonym siostry, ale próbująca ich pogodzić (co z początku jest urocze), kocha go, mimo że nie wie jakim człowiekiem się stał. To takie dziecinne pojmowanie miłości, w którym raczej chodzi o uwielbianie tego, że się jest zakochanym niż samą miłość do drugiego człowieka.
To jeszcze dałoby się przeżyć...

Chyba nie wiem do końca co napisać. Złe czy dobre? Zabawne czy przerażająco głupie? Jedno jest pewne. Nie pamiętam książki w której tak masakrycznie wkurzaliby mnie bohaterowie. I co ważne, niemal wszyscy. Albo nawet wszyscy. No może z jednym, dwoma wyjątkami, ale mówię raczej o bohaterach drugoplanowych. Pierwszoplanowi mnie rozłożyli na łopatki. Całe cztery...

miło lekko i przyjemnie ;-)

Po przeczytaniu opisu z entuzjazmem zabrałam się do czytania książki.
Niestety z kolejnymi kartkami zapał ten coraz bardziej malał aż w końcu nic z niego nie zostało.
Spodziewałam się ciekawych bohaterów, opisów, zwrotów akcji...A otrzymałam tylko nieciekawe postacie i nudne, przydługie opisy:(

Jeszcze żadna książka mnie nie zawiodła jak ta. Zazwyczaj wydawnictwo DaCapo...

• Czekają ...
  • Historyczna
  • Ebook
  • Joan Smith
  • Przeczytane dawno temu
  • 2014 - PRZECZYTANE
  • Rok 2017

Dodaj cytat z książki Nie ta siostra