Nie ta siostra

Tłumaczenie: Marta Kicana
Wydawnictwo: Da Capo
The Savage Lord Griffin
karmazyna

Wyższe sfery Londynu są zbulwersowane, gdy nagle po pięciu latach pojawia się lord Griffin. Powodów do plotek jest kilka. Po pierwsze - wszyscy od jakiegoś czasu sądzili, że lord Griffin zginął w brazylijskiej puszczy. Po drugie - wygląda i zachowuje się jak dzikus. Po trzecie - przywiózł ze sobą małpę. A po czwarte, i najważniejsze - jego narzeczona jest zaręczona z innym. Plotkom nie ma końca. Wszyscy oczekują skandalu, gdy lord postanawia odzyskać ukochaną, a ta nie może się zdecydować. Czy Alice, która wyrosła na piękną dziewczynę - czego on uparcie nie chce zauważyć - a w dodatku od lat się w nim kocha, będzie w stanie mu pomóc? A może Griffin wreszcie przejrzy na oczy?

źródło opisu: Da Capo, 1996

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl

TheOnlyProof | 2014-03-29
Przeczytana: 29 marca 2014

Po przeczytaniu opisu z entuzjazmem zabrałam się do czytania książki.
Niestety z kolejnymi kartkami zapał ten coraz bardziej malał aż w końcu nic z niego nie zostało.
Spodziewałam się ciekawych bohaterów, opisów, zwrotów akcji...A otrzymałam tylko nieciekawe postacie i nudne, przydługie opisy:(

Jeszcze żadna książka mnie nie zawiodła jak ta. Zazwyczaj wydawnictwo DaCapo publikuje ciekawe pozycje, które lekko się czyta. Niestety ta książka to po prostu "niewypał".

Silmariena | 2016-08-01
Przeczytana: 11 lipca 2016

miło lekko i przyjemnie ;-)

SanderB | 2017-11-01
Na półkach: Przeczytane, 2017