Jak być piękną

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Prosto z pracy biegniesz na ważną randkę? Bezpośrednio z samolotu pędzisz na służbową kolację? Podczas upału rozmazał Ci się makijaż? Zapracowana kobieta często musi sobie radzić z tego typu sytuacjami. Na szczęście istnieją sztuczki, dzięki którym zawsze można wyglądać świeżo i lekko, a do tego uwodzicielsko pachnieć... Poradnik dostarcza 1000 sposobów a podpowiada, co warto zawsze mieć w szufladzie służbowego biurka, jakie kosmetyki i przyrządy zabrać w długą, męczącą podróż, a jakie mieć w torebce podczas ważnego spotkania.W dzisiejszych czasach naprawdę trudno znaleźć czas na przestrzeganie wszystkich zasad dbania o urodę. Ale nie oznacza to też, że nie chcemy wspaniałych rezultatów i to szybko. Dlatego zdecydowałam się na napisanie "Jak być piękną", podręcznika urody pełnego ponadczasowych porad dla kobiet, które nie mają czasu. od autorki

Agata | 2012-02-18
Przeczytana: grudzień 2011

Książka zawierająca pokaźny zbiór porad urodowych, zdrowotnych, kosmetycznych, które przydadzą się każdej (młodej i starszej) kobiecie. Napisana w sposób bardzo przystępny i klarowny.
Moje zastrzeżenia są takie, że jeżeli ktoś wiernie czyta czasopisma typu "Świat Kobiety", czy "Przyjaciółka"/"Pani Domu" , to nie znajdzie w tej pozycji nic nowego.
Plusem książki jest zebranie wszystkich takich właśnie "gazetowych" porad w jednym miejscu. Podręczny format zachęca do zabierania książki na wyjazdy.
Denerwuje mnie duża ilość chochlików drukarskich.
Kupiłam książkę za 15zł (z przesyłką) - za taką cenę: nie żałuję.

leah mafin | 2015-12-25
nuska121 | 2013-05-24