Jej orgazm najpierw

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
She comes first
8360207623
poradniki

Od zarania dziejów mężczyźni walczą z własnymi szybkimi reakcjami na seksualne bodźce, by znaleźć sposób na niezawodne doprowadzenie do orgazmu znacznie wolniej reagującej kobiety...

Mateusz | 2013-03-04
Przeczytana: 04 marca 2013

Pozycja, nie powiem, ciekawa i szczegółowa, ale jednak niesamowicie powtarzalna. Wiele z tego co w niej napisano udałoby się znacznie bardziej streścić. Jestem zachwycony tak dokładnym opisem anatomii kobiety, ale te scenariusze to jakieś nieporozumienie. Panowie stopery w dłoń i pokazać partnerce, że nie spiesząc się jednocześnie będziecie wykonywać zgodnie z wyliczeniami pieszczoty. To chyba jakieś żarty. Rób A przez 1 minutę, potem B 2 minuty itd... Ja mam mieć komfortowy kontakt z partnerką czy mnóstwo karteczek z dokładnymi punktami na mapie jej ciała, zegarek i stronę z instrukcją obsługi?
Poza obejrzenie opisu anatomicznego i zapoznaniem się z podstawami technicznymi nie polecem

Michał | 2017-03-30
Na półkach: 2017, Przeczytane
Przeczytana: 23 marca 2017

Wiedzę z książki od razu przetestowałem. Opłacało się przeczytać! W książce dużo rzeczy się powtarza, ale to dobrze - lepiej można wszystko utrwalić. Osobiście, poza tym tego, że nauczyłem się dokładnej techniki, zrozumiałem też, że najważniejsze to dawanie przyjemności, a nie tylko branie.

Maciej | 2017-03-26
Na półkach: 2017, Przeczytane