Jej orgazm najpierw

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
She comes first
8360207623
poradniki

Od zarania dziejów mężczyźni walczą z własnymi szybkimi reakcjami na seksualne bodźce, by znaleźć sposób na niezawodne doprowadzenie do orgazmu znacznie wolniej reagującej kobiety...

Mirko1981 | 2017-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2017

Teraz czuje się ekspertem ... teoretycznie :-) Praktyka czyni mistrza więc wraz z książką u boku, ewentualnie z wyrwanymi przypisami z końca książki należy uprawiać miłość, czy po prostu sex. Parę kwestii mnie rozśmieszyło, no ale cóż. Dobrze że autor chociaż uprzedza, ale na pewno niektórych rad nie zastosuje takich jak np. ochrona na język by nie narazić się na choroby weneryczne przy pielęgnacji (stymulacji) kobiecych narządów.
Reasumując książka dokładnie pokazuje na obrazkach narządy płciowe i tłumaczy rok po kroku co jest co i jak się tym zająć. Teoretycznie jest to bardzo dobra książka. Wiadomo nic nie zastąpi praktyki. Ale i tak uważam że najlepsi są dobrzy kochankowie z chęcią do kreatywności, czułości , manualnej i językowej penetracji z wyobraźnią. Jeśli ktoś to posiada i wie jak doprowadzić swoja połówkę do stanów orgazmu bez używania wszystkich możliwości to dopiero wtedy może podarować sobie tą lekturę.
Polecam nie tylko mężczyznom ale również kobietom które być może...

Mateusz | 2013-03-04
Przeczytana: 04 marca 2013

Pozycja, nie powiem, ciekawa i szczegółowa, ale jednak niesamowicie powtarzalna. Wiele z tego co w niej napisano udałoby się znacznie bardziej streścić. Jestem zachwycony tak dokładnym opisem anatomii kobiety, ale te scenariusze to jakieś nieporozumienie. Panowie stopery w dłoń i pokazać partnerce, że nie spiesząc się jednocześnie będziecie wykonywać zgodnie z wyliczeniami pieszczoty. To chyba jakieś żarty. Rób A przez 1 minutę, potem B 2 minuty itd... Ja mam mieć komfortowy kontakt z partnerką czy mnóstwo karteczek z dokładnymi punktami na mapie jej ciała, zegarek i stronę z instrukcją obsługi?
Poza obejrzenie opisu anatomicznego i zapoznaniem się z podstawami technicznymi nie polecem

Arczi | 2017-08-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki
Przeczytana: 06 sierpnia 2017

Książka Kernera składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W teoretycznej autor proponuje zmianę podejścia do zbliżeń seksualnych, poprzez przeniesienie środka ciężkości ze stosunku genitalnego na stosunek oralny (w stronę kobiety). Powodem takiego stanowiska jest, zdaniem autora, nieskuteczność tradycyjnego stosunku w dostarczaniu satysfakcji seksualnej kobietom. Część praktyczna zawiera z kolei opis takiego modelowego stosunku od strony technicznej.

Praktyczna część książki nie jest raczej niczym wyjątkowym. Standardowy poradnik dot. seksu, poparty mini-wykładem anatomii, można się dowiedzieć paru ciekawych rzeczy. Szczególnie interesująca jest jednak warstwa teoretyczna, pokazująca, że jeżeli podchodzimy serio do seksu, jako przyjemności obojga jego uczestników, wymagana jest nieraz pewna korekta utartych schematów, aby można było ten cel osiągnąć. To właśnie ta kwestia ideowa sprawia, że podtytuł książki nie jest nadany na wyrost.

książkowymol | 2018-01-09
Na półkach: 2018, Przeczytane, E-booki
Przeczytana: 09 stycznia 2018

To książka zdecydowanie dla mężczyzn, jednak zaciekawione seksem kobiety również powinny ją przeczytać

Kuba | 2018-09-08
Na półkach: 2018, Przeczytane