Jej orgazm najpierw

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
She comes first
8360207623
poradniki

Od zarania dziejów mężczyźni walczą z własnymi szybkimi reakcjami na seksualne bodźce, by znaleźć sposób na niezawodne doprowadzenie do orgazmu znacznie wolniej reagującej kobiety...

Mirko1981 | 2017-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2017

Teraz czuje się ekspertem ... teoretycznie :-) Praktyka czyni mistrza więc wraz z książką u boku, ewentualnie z wyrwanymi przypisami z końca książki należy uprawiać miłość, czy po prostu sex. Parę kwestii mnie rozśmieszyło, no ale cóż. Dobrze że autor chociaż uprzedza, ale na pewno niektórych rad nie zastosuje takich jak np. ochrona na język by nie narazić się na choroby weneryczne przy pielęgnacji (stymulacji) kobiecych narządów.
Reasumując książka dokładnie pokazuje na obrazkach narządy płciowe i tłumaczy rok po kroku co jest co i jak się tym zająć. Teoretycznie jest to bardzo dobra książka. Wiadomo nic nie zastąpi praktyki. Ale i tak uważam że najlepsi są dobrzy kochankowie z chęcią do kreatywności, czułości , manualnej i językowej penetracji z wyobraźnią. Jeśli ktoś to posiada i wie jak doprowadzić swoja połówkę do stanów orgazmu bez używania wszystkich możliwości to dopiero wtedy może podarować sobie tą lekturę.
Polecam nie tylko mężczyznom ale również kobietom które być może...

Mateusz | 2013-03-04
Przeczytana: 04 marca 2013

Pozycja, nie powiem, ciekawa i szczegółowa, ale jednak niesamowicie powtarzalna. Wiele z tego co w niej napisano udałoby się znacznie bardziej streścić. Jestem zachwycony tak dokładnym opisem anatomii kobiety, ale te scenariusze to jakieś nieporozumienie. Panowie stopery w dłoń i pokazać partnerce, że nie spiesząc się jednocześnie będziecie wykonywać zgodnie z wyliczeniami pieszczoty. To chyba jakieś żarty. Rób A przez 1 minutę, potem B 2 minuty itd... Ja mam mieć komfortowy kontakt z partnerką czy mnóstwo karteczek z dokładnymi punktami na mapie jej ciała, zegarek i stronę z instrukcją obsługi?
Poza obejrzenie opisu anatomicznego i zapoznaniem się z podstawami technicznymi nie polecem

Michał | 2017-03-30
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 23 marca 2017

Wiedzę z książki od razu przetestowałem. Opłacało się przeczytać! W książce dużo rzeczy się powtarza, ale to dobrze - lepiej można wszystko utrwalić. Osobiście, poza tym tego, że nauczyłem się dokładnej techniki, zrozumiałem też, że najważniejsze to dawanie przyjemności, a nie tylko branie.

Maciej | 2017-03-26
Na półkach: Przeczytane, 2017