Beagle

Wydawnictwo: OWG
5 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Chwalibóg Elżbieta Wydawca:HOŻA Format:14.5x20.5cm Oprawa:Kartonowa Foliowana Objętość:80 Rok wydania:2004  Praktyczny poradnik charakteryzujący psy rasy beagle. W książce poruszone są następujące tematy: Historia powstania rasy Hodowla w Wielkiej Brytanii Beagle na kontynencie Beagle w USA i na świecie Standard rasy Komentarz standardu Charakter Wybór i kupno szczeniaka Higiena i pielęgnacja Żywienie Hodowla

| 2017-02-02

Zagłębiając się w lekturze, miałam nadzieję na to, że podpowie mi ona, czego mogę się spodziewać po małym tajfunie demolującym mi mieszkanie albo jak okiełznać to futrzaste stworzenie z syndromem ADHD. Niestety nie dowiedziałam się wiele. Informacje są pobieżne. Historia rasy, króciutko o charakterze psa, wygląd, budowa, higiena... Nie tego szukałam.
Co ciekawe Pani Chwalibóg, będąc międzynarodowym sędzią kynologicznym, powinna mieć bardziej obszerną wiedzę w temacie. Może ma, a nie udało się jej przekazać na łamach książeczki? Nie wiem.
Każdemu, kto posiada żywioł pod postacią beage'a, radzę szperać w internecie, albo zasięgnąć porad innych właścicieli. W moim przypadku, druga opcja przyniosła mi wiele dobrego.

Szprota | 2017-02-06
sajumaru | 2016-01-19