Mistrzostwo. Jak pobijać własne rekordy w szybkim i skutecznym uczeniu się

Wydawnictwo: Rebis
837301683X
poradniki

Dziś, w epoce informacji i technologii cyfrowych, o sukcesie w ogromnym stopniu decyduje wiedza. Wygrywa ten, kto wie więcej i uczy się szybciej niż inni. Mistrzostwo podobnie jak Sukces w szkole , inny doskonały poradnik tej autorki podpowiada, jak uczyć się efektywnie, błyskawicznie i z przyjemnością. Ta książka będzie niezastąpiona, jeśli chcesz szybko i biegle opanować język obcy, bez trudu przyswajać sobie duże partie materiału, zapamiętywać skomplikowane ciągi cyfr, daty czy wzory, opanować fotograficzne czytanie. Wiedza zwłaszcza swobodnie, bez trudu przyswojona to najlepsza inwestycja i kapitał na przyszłość !

Natalia | 2015-07-20
Przeczytana: 2006 rok