ENCYKLOPEDIA WIEDZY O UFO

2002-01-01
2002-01-01
83-914652-2-5
Maria Kuźniak

Dla zainteresowanych tematyką UFO encyklopedia ta będzie świetnym punktem wyjściowym. Żaden temat nie jest wyczerpany, ale poruszony na tyle, by zorientować się czy w ogóle warto w niego się wgryzać. Sam wyróżniłem około 10 pozycji, z którymi chciałbym się zapoznać. Niewiele z nich zostało przetłumaczone na polski, a te po angielsku są względnie drogie... Pozostaje mieć je na uwadze i zdobywać w rozsądnej cenie.

Bardzo ciekawa książka, czasami może wydawać się nudnawa ale dla fanów tego gatunku napewno warta przeczytania.

• Kosmos - życie pozaziemskie
  • Inne