Pszczoły. Moje hobby

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Pszczoły moje hobby Chcesz poznać smak prawdziwego miodua Interesuje Cię niezwykłe społeczeństwo pszczóła Myślisz o własnej pasiecea W każdym razie potrzebujesz tej książki! Dzięki niej poznasz: życie rodziny pszczelej, prace pszczelarza w ciągu całego roku, pożytki pszczele, czyli skąd bierze się miód, produkty pszczele: miód, pyłek, wosk i ich niezwykłe właściwości, choroby i szkodniki rodzin pszczelich. Niezbędna wiedza w atrakcyjnej formie! Autorka jest doświadczoną hodowczynią pszczół. Prowadzi gospodarstwo biodynamiczne, w którym opracowuje nowe metody ich chowu. Skorzystaj z jej porad!

Siuks | 2015-03-15
Przeczytana: 09 października 2015