Potrawy z kaszy ryżu i fasoli

Wydawnictwo: Ad Oculos

Fasole, grochy, groszki i kasze coraz odważniej powracają do naszych codziennych jadłospisów, w czym spora zasługa coraz liczniejszych przeglądów i konkursów tradycyjnego jadła, a także ruchów konsumenckich. Podczas takich imprez staram się zawsze skosztować jakieś kasze, ponad wszystko przedkładając te z grzybami czy śliwkami. W domowym zaciszu lubię spałaszować miskę kaszy ze skwarkami, przygotowanej na blasze kuchennego, kaflowego pieca, popijanej zsiadłym mlekiem lub maślanką. Niby nic wyszu

Roza12323 | 2015-01-08
Miśka | 2013-10-27