Ksiega humoru

Wydawnictwo: Ad Oculos

Nasze sypialnie, uczucia i namiętności, głupota, naiwność, arogancja, a wszystko to zobaczone w krzywym zwierciadle, w którym niepodzielnie króluje prześmiewczy akcent. Ale żyjąc za pan brat z absurdem, nie zapominamy równocześnie o wartościach cnoty czy dobrego uczynku. Dotyczy to zarówno żyda, górala, polityka, lekarza, policjanta, studenta, marynarza czy pijaka. To właśnie dzięki dowcipowi, możemy nieraz o naszym świecie dowiedzieć się o wiele więcej niż z felietonu czy humoreski. Ale takie są prawa tego gatunku. Ksiązżi nie da się czytać spokojnie, co jakiś czas musimy się bowiem śmiać do rozpuku. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Iwona Kiedos | 2014-05-14
WojteK | 2014-02-10