Wprowadzenie do międzynarodowych przepływów kapitału

Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa "Dom Organizatora"
biznes, finanse

Książka stanowi kompendium wiedzy z zakresu międzynarodowych przepływów kapitału. Mamy nadzieję, iż zainteresuje ona i zyska uznanie badaczy zajmujących się tą niezwykle interesującą i wieloaspektową tematyką. Opracowanie stanowi także bardzo przydatne studium dla studentów kierunków ekonomicznych piszących prace dyplomowe czy magisterskie z tego zakresu. Może być także z powodzeniem wykorzystane jako pomoc dydaktyczna dla prowadzących wykłady z zakresu makroekonomii, finansów międzynarodowych,