Dream Warrior

Okładka książki Dream Warrior Sherrilyn Kenyon
Okładka książki Dream Warrior
Sherrilyn Kenyon Wydawnictwo: Cykl: Mroczny Łowca (tom 16) literatura obyczajowa, romans
Mroczny Łowca (tom 16)
2009-01-01
2009-01-01
Dream Warrior Dark Hunter Sherrilyn Kenyon

44 str. Smutno smutno smutno mi, że najprawdopodobniej będzie to kolejna historia wyrwana z Nowego Orleanu:(
Ale nie uprzedzając faktów.... cdn.

Cóż. Pomyliłam się :)
Cratus i Delphine koniec końców wylądowali w Nowym Orleanie:)
No i był Ash, a obok niego oczywiscie Soteria oraz Zarek, Astrid i ich synek Bob:) Pojawił się też Jaden i dowiadujemy sie w końcu o nim czegoś nowego. frapuje mnie wątek Jaden&Jared...

Dokopujemy się coraz głebiej źródła, czyli tego wspomnianego już tyle razy "Primal source". Z mojej perspektywy jest to trochę wkurzające bo za każdym razem gdy pojawia się jakaś siła mająca moc zniszczyc ziemię , wszechświat itd nagle magicznie pojawia się jakiś większy Badass , który mógłby sobie nim wyczyścic zęby i taaaak w kółko.
Wielki Acheron, potem wielki Savitar, potem wielcy bogowie, wielcy chthonianie, wielki malachai, wielki pogromca malachai, wielkie demony, jeszcze większe demony, poczwary czerpiace moc ze źródła , jeszcze inne silniejsze poczwary... ja sie w tym wszystkim pogubilam :) Chciałabym dostać taką rozpiskę a'la drzewo genealogiczne gdzie byłaby widoczna hierarchia od "źródła wha'ever" w dół...
Ciagle się zastanawiam co z Nickiem. W CoN Ambrose ma juz kilkaset lat.

No ale wracając do tematu, myślę że Delphine i Jericho zasługują na parę słów. Nie wiedzieć czemu ciagle mam przed oczyma scenę w której Cratus jedzie na swoim starym motorze do sklepu, kupuje chlebek i książkę i idzie do swojego mini tyci mieszkanka, robi kanapki i czyta na podłodze czekając aż ktoś przyjdzie rozrywać go na strzępy.
It's so touching!

Bardzo urzekło mnie również to , że Del jest córką Letyi po przeczytaniu prologu aż nabrałam ochoty aby wrócić do historii jej i Aidana bo była piękna :)

Sam wątek miłosny Del i Jericha ( osobiscie wole Cratus...) był ok. i to chyba tyle. Chyba mieli zbyt mało wyraziste osobowosci. Delphine dalego do Sunshine, Tabithy, Tory czy Zephyry a Cratusniby opisany jako brutalny, wcale taki nie był, niby przyrównany do Zareka ale nie dorastał mu do pięt. Czegoś było zdecydowanie za mało;p
Choć może po prostu już tak wsiąkłam w moich ulubionych bohaterów, że nieważne jak dobre były by kolejne ksiazki nikt nie będzie w stanie mi ich zastąpić...

Ale nie uprzedzając faktów.... cdn.

Cóż. Pomyliłam się :)
Cratus i Delphine koniec końców wylądowali w Nowym Orleanie:)

Bardzo przyjemnie się czyta o Jericho i Delphine. Ciekawi bohaterowie i świetna akcja. Polecam

• Paranormal romance
  • Do kupienia