Jak pokochać księcia

Kasey Michaels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rodzina Daughtrych (tom 3) literatura obyczajowa, romans
How to Beguile a Beauty
Wojciech Usakiewicz
Harlequin
historia przygoda Harlequin miłość romans uczucie marzenie przyjaźń
How to Beguile a Beauty
Rodzina Daughtrych (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Wojciech Usakiewicz
historia przygoda Harlequin miłość romans uczucie marzenie przyjaźń

2019

Księcia pokochać łatwo, tak by się wydawało. To życie z nim powinno być trudne, gdy juz łuski z oczu opadną, ale to byłaby za poważna lektura. Stąd opisany jest w sposób lekki, łatwy i przyjemny wstępny etap zalotów.
Dodatkowym plusem jest spotkanie ze znanymi bohaterami.

Trzecia, ostatnia i najsłabsza część o siostrach Daughtrych, Niestety mam wrażenie że autorka nie podołała z wyzwaniem przedstawienia charakteru głównej bohaterki, dlatego też książka nie przypadła mi do gustu, powiem szczerze że wynudziłam się czytając,,, Czytałam mnóstwo wiele lepszych romansów historycznych,,,

Nie jestem fanką romansów.Jednak tę powieść czytałam naprawdę z olbrzymia przyjemnością.Dlaczego?Ano dlatego,ze nie można przy niej się nudzić.Jest powoli rozwijająca się wielka miłość.jest intryga,tajemnica i zbrodnia.Wszystko zaś ma swoje szczęśliwe zakończenia,na które niecierpliwie czeka czytelnik.Czyli wszystko jest tak jak ma być.

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Romanse wszelkiego rodzaju
  • Przeczytane 2012
  • Historyczna
  • Cykl: Rodzina Daughtrych (d)
  • Posiadam :)

Kasey Michaels Jak pokochać księcia Zobacz więcej