Niebiańska wizja. Życie w nowej duchowej świadomości.

Tłumaczenie: Dagmara Chojnacka
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The Celestine Vision. Living the New Spiritual Awareness.
978-83-7506-151-2
poradniki
Magdalena

Pisząc Niebiańską Przepowiednię i Dziesiąte wtajemniczenie James Redfield wykrystalizował nową duchową wizję dla milionów ludzi na całym świecie. Od tego czasu ludzie spotykają się, by dyskutować o tym, w jaki sposób duchowe doświadczenia zmieniły ich życie oraz badać globalny renesans, który już się rozpoczął. W swej nowej książce, która nie jest powieścią, James Redfield pomaga nam w...

W swej nowej książce, która nie jest powieścią, James Redfield pomaga nam w dalszych poszukiwaniach wyjątkowej misji, jaką mamy do spełnienia na tej planecie. Podchodząc osobiście do wielu koncepcji zawartych w swoich powieściach, zgłębia energie ukryte za naszymi życiowymi scenariuszami i ukazuje nam doświadczenia mistyczne, które mogą pomóc w ich pokonywaniu. Opowiada, w jaki sposób tajemnicze zbiegi okoliczności prowadziły jego samego w kierunku spełnienia przeznaczenia i pokazuje, jak my możemy być prowadzeni. W swoich dyskusjach na temat nauki i historii Redfield jasno omawia działanie zasad synchroniczności, połączenia i celowości, pokazując nam nieprzerwany łańcuch ewolucji zmierzającej do lepszego świata.
Inspirująca i pouczająca, Niebiańska wizja to cudowny, mądry towarzysz w procesie poszerzania świadomości i brania aktywnego udziału w tworzeniu prawdziwie radosnej Ziemi.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2007

źródło okładki: http://www.zysk.com.pl/

Wspaniała książka dla kogoś kto zaczyna przygodę z tym typem literatury. Jednak dla osób, które miały już styczność z podobnymi pozycjami, może się ona wydać zbyt nieoryginalna. Tak było w moim przypadku. Dzięki wybraniu tej książki miałam jednak okazję zainteresować się innym dziełem James'a Redfielda, którym jest ,, Niebiańska przepowiednia''. Muszę przyznać, że ta druga pozycja jest dużo ciekawsza i bardziej inspirująca.

Po ,, Niebiańską wizję'' powinny sięgnąć osoby, które nie miały styczności z podobną literaturą lub chcące przypomnieć sobie wartości jakie przekazuje Redfield w innych dziełach.

Joanna Indianka | 2017-09-14
Przeczytana: listopad 2016

Tytuł mnie odstraszył a że książka z polecenia znajomych to zajrzałam. Pochłonęła mnie tym bardziej, że autor około 20 lat temu przewidział zjawiska dziejące się obecnie. Prawa jakim podlegają nasze relacje mnie zaskoczyły. Cieszę się, że teraz mam taką wiedzę, sporo mi to rozjaśnia.

Aneta | 2018-02-08
Literatka | 2017-10-10