Roboty. Powieść filmowa

Wydawnictwo: Amber

Radek Dekiel to urodzony wynalazca; od pierwszej modernizacji (używanymi częściami) kombinuje, tak jak jego idol Spawalski, jak sprawić, by każdy robot lśnił, nieważne, z czego jest zrobiony. Wyrusza do stolicy, żeby spełnić swoje marzenia, i tam czeka go niemały szok. Firmę Spawalskiego przejął Brzeszczot, zły robot, który chce zlikwidować wszystkie zardzewiałe, wgniecione i brudne roboty. Czy Radek ocali stolicę od knowań podstępnego Brzeszczota?

Przeczytana: 15 grudnia 2013

Za krótka. Film ciekawszy :)

olenka207 | 2014-06-17
Przeczytana: 19 kwietnia 2007