Lara Croft. Tomb Raider. Kolebka Życia

Lara Croft. Tomb Raider. The Cradle of Life
83-241-1121-2
lara croft, tomb raider
Kamil

Odkryta u wybrzeży Grecji legendarna Świątynia Luny zostaje okrzyknięta największym znaleziskiem archeologicznym od czasów egipskich piramid. Jak zawsze Lara Croft jest pierwsza na miejscu. W świątyni znajduje się skarb, o wiele cenniejszy niż się spodziewała - sekret Kolebki Życia. Najemnicy doktora Jonathana Reissa, konstruktora najniebezpieczniejszej broni biologicznej, napadają na Larę w...

Najemnicy doktora Jonathana Reissa, konstruktora najniebezpieczniejszej broni biologicznej, napadają na Larę w świątyni i kradną klucz do odnalezienia Kolebki Życia. Lara musi wyruszyć jego tropem, wędrując aż do gór Kenii, i odnaleźć mityczne miejsce, zanim doktor Reiss będzie mógł zniszczyć ludzkość. Tubylcy mówią, że jeszcze nikt nie przeżył poszukiwań Kolebki Życia. Najwyraźniej nie spotkali nigdy Lary.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2003

czytammangi | 2017-03-11