Za wcześnie umierać

Marti Leimbach Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie literatura obyczajowa, romans
Dying young
Wydawnictwo Łódzkie
Małgorzata Kierska, Marek Jedliński

13/52/19 „Za wcześnie umierać” Marti Leimbach- trudny temat, trudna miłość, trudne wybory ehhh- daje do myślenia i łezka na końcu się kręci 😢

Mam do tej książki ogromny sentyment oraz szacunek. Cała powieść jest bardzo piękna oraz wzruszająca. NIe ukrywam , że byłem bardzo wzruszony i się popłakałem podczas czytania. To naprawdę wyjątkowa powieść o walce z chorobą oraz o miłości. Najważniejsze jest to by mieć przy sobie ukochaną osobę. Bo wtedy wszystko wydaję się prostsze , łatwiejsze a przede wszystkim otrzymujemy wsparcie. Oprócz przeczytania książki obejrzałem też film , który naprawdę bardzo mnie wzruszył tak samo jak książka. Dla mnie jest to naprawdę wyjątkowa książka. Z całego serca polecam przeczytać.

2028

Na podstawie tej książki powstał bardzo dobry film, co jest niesamowite, bo to pretensjonalna szmira o idiotce.

film był o niebo lepszy od książki ... chyba pierwszy raz ekranizacja przewyższyła książkę

• Literatura amerykańska
  • Poszukuję
  • Filmowe
  • Obyczajowe/Dramat/Romans

Dodaj cytat z książki Za wcześnie umierać