Kłamstwa i sekrety

Tłumaczenie: Ewa Ciszkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielki Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Secrets of the Heart
dona

Ona - młoda, czarująca i piękna. On - przystojny, utytułowany i bogaty. Mogą mieszkać w rozległym majątku na wsi lub w londyńskiej rezydencji. Stać ich na zaspokajanie każdej zachcianki. Mają wszystko poza tym, co nadaje życiu sens: wzajemnej miłości. Rachel została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych panien w Londynie. Na każdym balu otaczali ją liczni adoratorzy. Wśród nich znalazł się lord Michael Westhampton, zasłużenie uchodzący za znakomitą partię. Rachel ledwie go zauważyła, bo zauroczył ją inny mężczyzna. Uznała, że to ten jeden, jedyny. Rodzice kategorycznie sprzeciwili się jej wyborowi i zaaranżowali małżeństwo z lordem Westhamptonem. Michael pokochał uroczą żonę, ale cierpiał na myśl, że ona obdarzyła uczuciem innego. Postanowił się nie narzucać i nie dążył do bliskości. Wolał spędzać czas na wsi, z dala od Rachel, która lubiła londyńskie rozrywki. Traktowali się uprzejmie, a nawet przyjacielsko. Ich wspólne życie było jednak jałowe i puste. Aż do dnia, gdy Rachel odkryła, że tak naprawdę niewiele wie o swoim mężu.

źródło opisu: Harlequin, 2008

źródło okładki: Harlequin Enterprises

emerytka19 | 2016-11-21

Muszę przyznać, że całkiem fajny romans.
Warto przebrnąć, przez tak obszerne opisy na początku książki (których bardzo nie lubię), bo później dużo się dzieje.

Przeczytana: 21 sierpnia 2016
Ines | 2016-08-12