Amoralne opowiastki

978-83-7722-195-2
wiersze, fraszki, kobiety
satyra
Kamila

Amoralne opowiastki to skondensowany w zabawnych wierszykach i fraszkach PORADNIK EROTYCZNY oraz IMIONNIK. Dedykowany jest wszystkim ugodzonym strzałą amora, a więc tym, którzy w poszukiwaniu duchowych i cielesnych rozkoszy zdecydują się maszerować w siną dal z uśmiechem i humorem. Książka przypadnie również do gustu tym, którzy lubią dobry humor z nutką pikanterii, niepozbawiony soczystego erotyzmu i nuty hedonistycznych rozkoszy.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2011

źródło okładki: www.zaczytani.pl