Tymczasowy mąż

Tłumaczenie: Feliks Forbert-Kaniewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Temporary Husband
dona

Pamiętaj, że jesteś tylko tymczasową żoną. Wynne podbiła serce Jake'a swoją zdumiewającą szczerością i uczciwością, a najbardziej tym, że mu tak bezgranicznie zaufała. I co on teraz zrobi? Przecież od początku mówił jej, że przyjdzie taki dzień, w którym na pewno ją porzuci. Znał siebie i nie miał złudzeń na temat swojego charakteru. Zawsze chciał być wolnym mężczyzną i nie znosił stałych związków. Owszem, potrzebna mu była żona, ale na krótko, dopóki nie uzyska prawa do spadku. Teraz, kiedy już osiągnął swój cel, powinien jak najszybciej wziąć rozwód z Wynne. Więc dlaczego się waha?

źródło opisu: Harlequin, 1998

źródło okładki: www.harlequin.pl

Ewelina | 2017-04-23
Przeczytana: 18 kwietnia 2017

Winnie chce znaleźć na Balu Kopciuszka prawdziwą miłość, mężczyznę silnego, który pomoże jej w walce z siostrą zmarłego szwagra, która chce odebrać jej prawa do opieki nad dziećmi swojej zmarłej siostry i szwagra.
Jake szuka żony na chwilę, żeby móc odziedziczyć dom i ranczo po dziadku, który zapisał w testamencie, że wnuk musi się ożenić.
Każde szuka w płci przeciwnej czegoś innego, jednak chemia i pożądanie przyciągają ich do siebie.
Czy któreś z nich ucierpi lub straci coś cennego w tej sytuacji?

książek: 1902
izomorfia3 | 2018-01-03