Tymczasowy mąż

Tłumaczenie: Feliks Forbert-Kaniewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Temporary Husband
dona

Pamiętaj, że jesteś tylko tymczasową żoną. Wynne podbiła serce Jake'a swoją zdumiewającą szczerością i uczciwością, a najbardziej tym, że mu tak bezgranicznie zaufała. I co on teraz zrobi? Przecież od początku mówił jej, że przyjdzie taki dzień, w którym na pewno ją porzuci. Znał siebie i nie miał złudzeń na temat swojego charakteru. Zawsze chciał być wolnym mężczyzną i nie znosił stałych związków. Owszem, potrzebna mu była żona, ale na krótko, dopóki nie uzyska prawa do spadku. Teraz, kiedy już osiągnął swój cel, powinien jak najszybciej wziąć rozwód z Wynne. Więc dlaczego się waha?

źródło opisu: Harlequin, 1998

źródło okładki: www.harlequin.pl