Kobiece sztuczki. Tajemnicza lokatorka

Okładka książki Kobiece sztuczki. Tajemnicza lokatorka Day Leclaire, Paula Roe
Okładka książki Kobiece sztuczki. Tajemnicza lokatorka
Day LeclairePaula Roe Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Gorący Romans Duo literatura obyczajowa, romans
Harlequin Gorący Romans Duo
More than perfect. Bed of lies
Harlequin
2014-01-03
2014-01-03
Julita Mirska, Krystyna Nowakowska
podstęp romans uczucia miłość spadek tajemnice

Kobiece sztuczki 10/10
Tajemnicza lokatorka 6/10
14/08/2020

Kobiece sztuczki 10/10
Tajemnicza lokatorka 6/10
14/08/2020

"Tajemnicza lokatorka"

"Tajemnicza lokatorka"

Moje pierwsze spotkanie z Day Leclaire.
"Kobiece sztuczki" jest to historia Angie Colter, która jest zakochana w swoim szefie. Jednakże Lucius ma wygórowane wymagania co do swojej przyszłej żony. Kiedy Angie dowiaduje się, że Lucius szuka żony, Angie proponuje siebie jako żonę. Ma nadzieję, że Lucius nie odkryje jej małego podstępu...

Tak jak powyżej. Pierwsze zetknięcie z Paulą Roe.
Beth mieszka w domu wuja Luke' a. Luke ma cel- oczyścić swoje nazwisko. Kiedy zjawia się w domu wuja, zastaje małą niespodziankę w postaci Beth. Razem z Beth postanawiają rozwiązać zagadkę i odkrywają, że jest między nimi uczucie. Tylko czy Beth przyzna się do swoich uczuć i powierzy swoje sekrety Luke' owi?
Bardzo przyjemny, wciągający harlequin. Nie nudziłam się ani trochę. Polecam!

Moje pierwsze spotkanie z Day Leclaire.

Tak jak powyżej. Pierwsze zetknięcie...

"Kobiece sztuczki"

"Kobiece sztuczki"

Szybko się ją czytało i nie było nudnych momentów. Wzruszyła mnie ta książka nawet w pewnym momencie. Polecam.

Jak na prostą historię, bardzo dobrze i sympatycznie się czytało, polecam:)

Jak na prostą historię, bardzo dobrze i sympatycznie się czytało, polecam:)

• Harlequin
  • Xxxxxxxxxxx