Runy i ich zastosowanie

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
5 (16 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
83-86737-46-8
Runy, parapsychologia

Książka Runy i ich zastosowanie jest rozwinięciem wcześniejszych prac autora poświęconych praktycznemu wykorzystaniu znaków runicznych. Książka jest unikalną publikacją dotyczącą zastosowania run m.in. dla zdrowia i wzmocnienia organizmu. Można w niej znaleźć również wskazówki dotyczące wróżenia z run oraz medytacji symboli runicznych. Do książki dołączono 25 kart z runami. Autor kładzie...

Autor kładzie nacisk na aspekt praktyczny wiedzy o runach i jej zastosowaniu na co dzień. Książka jest w ten sposób pomyślana, aby każdy mógł skorzystać z niej na pożytek własny i swoich bliskich. Runy mają bowiem tę zaletę, iż są niezwykle prostym systemem pozwalającym czerpać ze swego bogactwa każdemu człowiekowi, który się z nimi zetknie. Dają się one w sposób nieskomplikowany zastosować, w czym ma pomóc lektura tej książki. Łatwo możemy przekonać się, iż znaki runiczne mogą być użyte z powodzeniem dla wzmocnienia sił witalnych organizmu, dla pobudzenia naszych zdolności psychicznych oraz rozszerzenia horyzontów poznawczych człowieka.
Znaki runiczne, których zastosowanie omówione jest w tej książce, to niezwykle energetyczne symbole reprezentujące siły Kosmosu. Z biegiem czasu przekształcono je w alfabet.

źródło opisu: Wydawnictwo Studio Astropsyhologii 1998

źródło okładki: http://www.talizman.pl/images/foto/01001261.jpg

Książki pana Mateli jak dotąd nie zyskały mojego uznania i po tym, co przeczytałam w pozycji "Runy i ich zastosowanie", raczej już nie zyskają. W publikacji tej informacji o runach i ich zastosowaniu jest bowiem jak na lekarstwo i gdybym chciała wynieść z niej jakąś wiedzę na temat pradawnego pisma to byłaby ona na poziomie mojej znajomości Ćwierćwiecza Poskromienia :-)czymkolwiek ono jest. Nie kwestionuję wiedzy pana Mateli, ale uważam, że jako ekpert w dziedzinach geomancji i radiestezji powinien nadać swoim pracom charakter bardziej naukowy. Przyznać również muszę, iż autor jawi mi się zawsze jako jakiś szalony naukowiec, który bezgranicznie oddaje się pomiarom nieziemskich sił za pomocą wahadła lub różdżki. Wydaje mi się również wskazana zmiana tytułu omawianej publikacji, gdyż nie ma ona niczego wspólnego z treścią. Podobną sytuację zaobserwowałam w przypadku wcześniej przeczytanej pozycji pt. "Kod Druidów i sektrety Celtów", gdzie wspomniane zagadnienia po prostu nie...

Skipi | 2012-09-23

Informacje zawarte w książce to jakaś kpina. Nie polecam.

Reminiscencja | 2016-10-12
Przeczytana: 17 października 2016