Mężczyzna z portretu

Tłumaczenie: Melania Drwęska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Tough Too Tame
perez

Trzy siostry, trojaczki, rozdzielone i oddane do adopcji tuż po urodzeniu z powodu grożącego im śmiertelnego niebezpieczeństwa, odnajdują się po latach. Spotykają też mężczyzn swojego życia, jedyne i wielkie miłości. Wystawiony w galerii portret Nicka Chakarisa, znanego finansisty i biznesmena, nie był pochlebny – przedstawiał dominującego, odpychającego mężczyznę. Nick doprowadził do...

Wystawiony w galerii portret Nicka Chakarisa, znanego finansisty i biznesmena, nie był pochlebny – przedstawiał dominującego, odpychającego mężczyznę. Nick doprowadził do spotkania z autorką obrazu, Kelly MacLeod, ciekawy, dlaczego widzi go w tak niekorzystnym świetle. Od tego momentu rozpoczęła się między nimi skomplikowana miłosna gra, w której początkowa niechęć ustąpiła miejsca wzajemnej fascynacji.

źródło opisu: Harlequin, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie