Powrót milości

Tłumaczenie: Alina Pożarowszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Sugar Hill
83-7070-253-8
powieść, miłość,
Lenka8891

Bonnie - córka kobiety z półświatka i Carter - dziedzic ogromnej fortuny wiele lat temu przeżyli burzliwy romans. Intryga rodzinna spowodowała jego dramatyczny koniec. Każde poszło własną drogą, lecz nie umieli o sobie zapomnieć. Bonnie już jako dojrzała kobieta wraca do miasta, które przymusowo opuściła. Teraz matka i wuj Cartera gorąco pragną jej związku z ich synem. Ten jednak nie może...

Bonnie już jako dojrzała kobieta wraca do miasta, które przymusowo opuściła. Teraz matka i wuj Cartera gorąco pragną jej związku z ich synem. Ten jednak nie może wybaczyć Bonnie zdrady. Czy ktoś wyjawi mu prawdę o wydarzeniach z przeszłości?

źródło opisu: okładka

nietoperzyca | 2016-09-07