przygodowe
Chudi_X

Grupa przyjaciół nieoczekiwanie otrzymuje niezwykłe zaproszenie. Wyruszają w wielką wędrówkę w nieznane, pełną tajemnic i szalonych przygód, w czasie której znajdują się w dżungli, w oku cyklonu, w wysokich górach, na podniebnej uczcie, odkrywają podniebne miasto, spotykają Wielkiego Ducha i inne dziwne postacie. A wszystko za sprawą Pomysła Gościa, który pojawia się przy ognisku ostatniego...

A wszystko za sprawą Pomysła Gościa, który pojawia się przy ognisku ostatniego dnia wakacji.

źródło opisu: www.proszynski.pl

źródło okładki: www.proszynski.pl