Kjersti

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

książek: 1986
Maciej | 2011-06-23
Na półkach: Przeczytane, KSPL2, Posiadam

Zdobyłem tę książkę na Allegro dopiero po trzydziestce. Choć to książka dla dzieci, głęboko mnie wzruszyła. Szkoda, że mój syn nie zamierza jej przeczytać, bo jest „dziewczyńska”.

Anna | 2017-05-23
Na półkach: K 5, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 1967 rok

To jedna z moich najukochańszych książek z dzieciństwa. Bardzo piękna i mądra opowieść o drodze do samoakceptacji. Choć od lektury minęło już pół wieku, do dziś pamiętam postać siostry Aasy pielęgniarki, patronki szpitala, w którym Kjersti dochodziła do zdrowia Gorąco polecam.

Isabelle | 2013-08-24
Przeczytana: 1971 rok

Te ksiazke przeczytalam majac 11 lat. Jest to opowiesc o dziewczynce, która miala wypadek i na twarzy pozostala jej blizna. Wzruszajaca opowiesc, potem kiedy moja córka byla takze po operacji twarzy przeczytalam jej ta ksiazke. Bardzo jej pomogla.

Dreamer | 2013-02-28
Przeczytana: 27 lutego 2013

Niby zwyczajna ale urocza i wzruszajaca opowieść o małej dziewczynce, która podczas wakacji uległa wypadkowi samochodowemu.
Warto by tę piękną książkę przeczytali także dorośli.

bohemia | 2017-02-16
Na półkach: Przeczytane, 2017