Zabawy plastyczne dla przedszkolaków

Wydawnictwo: Papilon
rękodzieło
Nikodem

Ponad 30 znakomitych pomysłów na prace plastyczne do wykonania w domu, przedszkolu, w szkole i na podwórku, przedstawione krok po kroku. To idealna publikacja dla: - dzieci - rozwijająca zdolności manualne i kreatywność, - rodziców - umożliwiająca organizowanie czasu dzieciom, - nauczycieli przedszkolnych i szkolnych - pomagająca przeprowadzić atrakcyjne zajęcia. Z tą książką dzieci nigdy nie...

To idealna publikacja dla:
- dzieci - rozwijająca zdolności manualne i kreatywność,
- rodziców - umożliwiająca organizowanie czasu dzieciom,

Z tą książką dzieci nigdy nie będą się nudzić!

źródło opisu: Papilon, 2011

źródło okładki: http://www.najlepszyprezent.pl/sklep/main.php?m=ma...»

Na półkach: Przeczytane, Papilon

A dziś coś dla rodziców przedszkolaków. A raczej dla tych, którym brakuje pomysłów na proste i zarazem kreatywne zabawy z maluchem.

Zabawy plastyczne dla przedszkolaków jak sam tytuł mówi jest skarbczykiem ciekawych zabaw. Ponad 30 fantastycznych pomysłów, które możemy wykorzystać zarówno w domu jak i na powietrzu.

Propozycje zawarte w książce są naprawdę bardzo proste i jednocześnie bardzo ciekawe. Rozwijają zdolności manualne dzieci, pobudzają je do kreatywnego myślenia. Rodzice natomiast mają w jednym miejscu super pomysły na ciekawe spędzenie razem czasu. Ta książka to także rewelacyjna pomoc dla wychowawców w przedszkolu! Na pewno nie jedna przedszkolanka chętnie by po nią sięgnęła :)

A pomysły są tam naprawdę baaardzo różne. Można stworzyć rybkę z balona, pociąg z pudełek od zapałek, kwiaty z lizaków czy ptaki z warzyw.Tam nie ma żadnych ograniczeń.

Autor książki uczy nasze maluchy że do tworzenia może przydać się wszystko. Stare drewniane łyżki czy słoik. Za pomocą...

Anna_R | 2011-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2011

Fantastyczne pomysły do zabaw dla maluchów. Nam bardzo się przydaje :)

Strzelba | 2015-05-15
Przeczytana: 14 maja 2015