Muzyka, dziewczyny i śmiercionośny Kogel-mogel

Wydawnictwo: Harbor Point, Media Rodzina

Trzynastoletni Steven wiedzie normalne (no, prawie) życie : gra na perkusji w zespole jazzowym All-City, podkochuje się w najbardziej wystrzałowej dziewczynie ze szkoły i ciągle złości się na swojego pięcioletniego brata Jeffreya. Lecz kiedy Jeffrey zapada na zdrowiu, świat Stevena wywraca się do góry nogami.

Iron_Elwa | 2014-02-10

Kiedy ją pożyczyłam spodziewałam się banalnej historii o nastoletnim chłopcy z banalnymi problemami... a tu taaaka bomba! Co prawda historia o chłopcu z problemami, ale bynajmniej nie banalnymi. Tak niezwykła i wzruszająca powieść zamieszczona na tak niewielu stronach... Godna polecenia i zachęcam gorąco do sięgania po nią, bo już w młoodym wieku można ją przeczytać, a nie należy do książek pisanych jakby po schematem.

Rasia | 2013-07-07
Przeczytana: 27 marca 2012

To była jedna z najlepszych ksiązek o tej tematyce jakie czytałam. Historia miała wątki poboczne, które idealnie dopełniały tego, przez co przechodził głowny bohater. Uczucia, przeżycia oraz choroba jego młodszego brata jest opisana szczegółowo, ale zarazem pięknie. Ukazuje poświęcenie rodzenstwa wobec siebie. Gdy ksiązka się skończyła mialam wrażenie że się popłaczę. Gdy brałam ją z półki w bibliotece, nie powiedziałabym że będzie to taka pouczająca i wartościowa lektura. Bardzo polecam do przeczytania.

Iza | 2010-07-07

Bardzo podobała mi się ta książka.;))

Milena Bebek | 2013-06-28
Przeczytana: czerwiec 2013