Ragnarok 1

Tłumaczenie: Katarzyna Demusiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ragnarok". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kasen Comics
ragnarok, manga
komiksy
luniaczek

Wiatry zmian panują w krainie Midgard. Zbliża się punkt kulminacyjny Przenaczenia - Ragnarök, przepowiadający zmierzch bogów i początek nowej ery. Ery Człowieka. Jednakże starożytni bogowie nie myślą o poddaniu się i wypowiadają walkę losowi. Wysyłają oddział elitarnych wojowników z zadaniem znalezienia i powstrzymania tych, którzy, według Losu, mają przynieść Ragnarök. Jeśli się to uda, bogowie będa rzadzić niepodzielnie przez następne 1000 lat.

źródło opisu: kasencomics.com

źródło okładki: kasencomics.com