Ragnarok 7

Tłumaczenie: Katarzyna Demusiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ragnarok". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kasen Comics
Ragnarok
manga, manhwa, fantasy
komiksy
raven

Legenda głosi, że tysiąc lat temu świat został zniszczony przez Ragnarok...ale bogowie przetrwali na przekór przepowiedni. Ragnarok znowu nadchodzi a bogowie, ludzie i demony współzawodniczą o moc, by rządzić przez następne tysiąclecie. Bogini Freya, przywódczyni walkirii jest jedną z kandydatów. Nawet teraz jej szpiedzy przetrząsają Midgard w poszukiwaniu nowych źródeł mocy. Chaos nigdy nie prosił się na obrońcę ludzkości, ale w obliczu nowego Ragnaroku może być jej ostatnią nadzieją.

źródło opisu: Kasen, 2007

źródło okładki: http://literacki24.pl