Plastic Little

83-87877-63-8
manga, komiks
komiksy
Binio

Trzynastoletnia Tita zostaje kapitanem statku o dźwięcznej nazwie "Cha-cha-maru", którego odziedziczyła po tragicznie zmarłym ojcu. Wraz z doświadczoną i wierną załogą Tita przemierza rozległe morze chmur otaczające planetę Ietta w poszukiwaniu rzadkich okazów zwierząt. Podczas podróży naszą bohaterkę czeka wiele niebezpiecznych wyzwań, z którymi przeciętna trzynastolatka raczej nie dałaby sobie rady.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca