Ragnarok 5

Wydawnictwo: Kasen Comics
Ragnarok
manga, manhwa, fantasy
komiksy

Legenda mówi, że świat Midgardu został stworzony z serca giganta Ymira. Bogini Freya upatrując w rozproszonych po świecie fragmentach serca swojej szansy na zdobycie niepodzielnej władzy nad światem, atakuje Pronterę, Stolicę Wolsunga, wznoszącą się na jednym z odłamków. W wir wydarzeń wciągnięci zostają Chaos i jego drużyna, których przeznaczenie popycha nieuchronnie w konflikt między ludźmi a bogami.

źródło opisu: Kasen, 2006

źródło okładki: http://literacki24.pl