Ragnarok 1

Ragnarok (tom 1)
komiksy
Katarzyna Demusiak
ragnarok manga Fantasy Bóstwa

Trochę słabe. Walka na miecze, klimaty fantasy. Manga może być, od biedy ujdzie. Wydanie niby fajne, bo książkowe, ale trochę błędów widać i tzw. krzaczki nie są przetłumaczone.

Komiks godny polecenia dla osób mniej wymagających. Na plus można powiedzieć, że przedstawia ciekawy początek fabuły, która w kolejnych tomach być całkiem nieźle rozwinięta. Akcja jest wielowątkowa, nie skupia się tylko na jednej postaci, ale autor pokazuje nam ich kilku wraz ich obecnymi zmaganiami. Minusem jest to,że postacie są przedstawione szybko i pobieżnie. Jednak...

• Manga
  • Mangi