Leśny ludek i smoki

Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
The Woodland Folk in Dragonland
83-85167-73-0
Asia

" Cześć! My, obywatele Smokolandii, nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że poza naszym światem istnieją jeszcze jakieś inne światy. Teraz jednak, kiedy poznaliśmy mieszkańców lasu, zaczęła się nowa era w naszym życiu. Mimo pewnych kłopotów na początku zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi, nauczyliśmy się współżyć z tymi małymi stworzeniami, ze wszystkimi jednakowo dobrze. Niech Cię nie zmyli nasz wygląd, bo chociaż wyglądamy na dzikie i niesforne, jestem pewny, że nas polubisz. Król Smok."

źródło opisu: książka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Lenkaite | 2013-01-27
Przeczytana: luty 1996

Nie da się obiektywnie ocenić zauroczeń z dzieciństwa. Właściwie nawet nie ma takiej potrzeby:)

Tomasz Wojewoda | 2016-12-02
Przeczytana: grudzień 1994