Okładka książki Życie wspólne

papier
Amelka
9 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Głębokie przemyślenia, oparte na osobistych doświadczeniach, protestanckiego pastora i teologa, poczytnego autora, orędownika ekumenizmu, miłośnika życia mniszego, a nade wszystko męczennika za wiarę; rozważania pełne impulsów biblijnych, odniesień z historii duchowości odnośnie do wspólnoty budowanej na słowie Bożym, żyjącej nim i szukającej w nim sensu, spoiwa i siły.

źródło opisu: http://www.alleluja.katolik.pl/index.php?prodid1=14&page1=booknote

źródło okładki: http://www.alleluja.katolik.pl/index.php?prodid1=14&page1=booknote

Gdzie kupić?
Sklep