Uczynki miłosierne

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-611-8922-0
religia
pablo

Przedstawiona w tej książce interpretacja "Uczynków miłosierdzia", dokonana przez O. Leona Knabita, przyczyni się z pewnością do ich lepszego zrozumienia.
Niech każdy dom otwarty na drugiego człowieka pamięta o uczynkach miłosiernych i niech je spełnia często, a z radością.

źródło opisu: Okładka

pablo | 2012-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2012

Książka genialna. Napisana w fantastycznie prostolinijny sposób, a traktująca o sprawach złożonych i niełatwych. Każdy powinien ją przeczytać, chociażby po to, by stać się lepszym człowiekiem dla siebie samego jak i innych.

Serdeczna, ciepła i pozbawiona tego specyficznego religijnego patosu, który często atakuje czytelnika z książek o podobnej tematyce. Lektura niekoniecznie tylko dla wierzących.