Tajemnicze sąsiedztwo

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Reputable Rake
dona

Anglia, XIX wiek. Cyprian Sloane ma za sobą burzliwą przeszłość. Jako szpieg angielskiego rządu wziął udział w wojnie z Napoleonem, ale też zajmował się przemytem, nie stronił od hazardu i uwodził kobiety. Zdaje sobie sprawę z tego, że cieszy się nie najlepszą opinią, ale jest zdecydowany wejść do grona londyńskiej socjety. Ma mu to ułatwić małżeństwo z arystokratką. Jego wybór pada na lady Hannah. Jednak starannie obmyślony plan staje pod znakiem zapytania, gdy Cyprian poznaje jej siostrę, lady Morganę. Urocza, ale i naiwna młoda kobieta, uwikłana w niebezpieczną intrygę, wciąga w nią marzącego o stabilizacji Cypriana

źródło opisu: Harlequin, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl