Opętanie

Tłumaczenie: Małgorzata Jacyna
Cykl: Saga o Ludziach ze Złotej Góry (tom 19)
Wydawnictwo: Elipsa
Besatt
978-83-7640-048-8
Johanna, powieść norweska
Kaktus_xD

Annar kocha Solveig. Mimo to nie potrafi się oprzeć urokowi pięknej Ingrid. Ale to nie wystarcza córce pastora - mierzy znacznie wyżej i nie waha się wykorzystać swoich wdzięków. Johanna czuje, że jej mąż coś ukrywa. Kwitną kłamstwa i niedomówienia. Czy Solveig powinna ufać Ingrid? Czy sprawdzą się złe przeczucia wikarego? Po świętach zima jest wyjątkowo mroźna, ale w gospodarstwie nad fiordem...

Johanna czuje, że jej mąż coś ukrywa. Kwitną kłamstwa i niedomówienia. Czy Solveig powinna ufać Ingrid? Czy sprawdzą się złe przeczucia wikarego? Po świętach zima jest wyjątkowo mroźna, ale w gospodarstwie nad fiordem płoną gorące uczucia. Niebezpieczeństwo jest bliżej niż ktokolwiek mógłby podejrzewać.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie